Новини медицини

Лікарі назвали органи, які найбільше страждають від ковіду

Вівторок, 06 вересня 2022 Друк E-mail
ковід
 
Людям, які перехворіли на ковід, буде аж ніяк не зайвим перевірити рівень цукру в крові та стан внутрішніх органів – про це розповіли лікарі.
 
Як повідомляється, постковидні порушення можуть являти собою патології, що виникають у тих чи інших органах. Яких саме? За словами лікарів, у перехворілих на ковід з великою ймовірністю може постраждати печінка.
 
«Англійські дослідники показали, що у перехворілих на ковід так чи інакше уражається печінка, найчастіше серце та легені», - сказали експерти.
 
Ураження органів при COVID-19 може відбуватися за принципом "де тонко, там і рветься". Іншими словами, найбільшому ризику руйнувань піддаються органи, які і до інфекції були слабкими, схильними до хронічних хвороб.
 
Вчені дали пораду: після перенесеного коронавірусу необхідно з підвищеною увагою стежити за самопочуттям і роботою організму, щоб помічати зміни, що виникають, симптоми.
 
«Якщо після хвороби людина розуміє, що стан погіршився та з'явилися нові прояви, треба йти до лікаря», - фахівці.
 
Він нагадав, що COVID-19 «кохає» людей, які страждають на діабет: після інфекції ознаки діабету іноді виникають і у здорових людей, які не були діабетиками. З цієї причини перехворілим на коронавірус може знадобитися перевірка крові на рівень цукру. Найважчі наслідки ковіда спостерігаються у нещеплених громадян.
 
 

( 1 Голос )