Реклама на сайті

Друк E-mail

Жіночий журнал LadyHealth.com.ua - онлайн-видання про красу та здоров'я. 

 

баннер, реклама, статья, PR, женский журнал, реклама на сайте, реклама в журнале, брендирование, журнал здоровье, размещение рекламы, реклама в интернете, леди хелс, lady health, glianec

 
 
 
 

 

Шановний рекламодавець! Дослідження показують, що жінки безпосередньо впливають на вибір конкретного товару чи послуги більш ніж у 70% сімейних покупок. Це створює найсприятливіші умови для рекламного просування товарів та послуг, призначених не тільки для жінок, але і для всієї родини. Розміщення реклами в нашому жіночому журналі гарантує відмінні результати впливу потенційних споживачів, ми сподіваємося стати постійною частиною вашого медіа-плану. 

 

Аудиторія журналу ЛедіХелс:

  • Основне коло читачів – жінки віком 29-55 років
  • Рівень доходів – середній
  • Рід занять – домогосподарки, менеджери, підприємці, держ. службовці
  • Розподіл: жінки – 84%, чоловіки – 16%

Для всіх рекламодавців, чи то інтернет-магазин, відомий бренд, торгова мережа, клініка або салон краси наші фахівці складуть оптимальний рекламний медіа-мікс.

   1. БАНЕРНА РЕКЛАМА

Місця для банерів розташовані в зонах сайту, що найбільше переглядаються, що безсумнівно сприяє підвищенню інтересу до реклами у відвідувачів і підвищенню ефективності рекламних кампаній. Якщо потрібні прямі переходи на Ваш сайт або посилення поточної рекламної кампанії, наприклад розміщення статті, тоді банерна реклама - те, що Вам потрібно!  

 
Банер
Розмір банера
   Топ  
728х90
   Преміум
300x250 / 240х350
   Мега-банер
300x600
   Catfish 100%x150
  
  - Формат банерів - jpg, gif, flash (анімация).
  - Формати pop-up, screen-glide, rich-media - націнка 100% від вартості базового формату "Преміум".

 

   2. РЕКЛАМНІ СТАТТІ ТА НОВИНИ

Ми пропонуємо розміщення рекламної статті або новини про Вашу компанію, товари та послуги в будь-якій відповідній рубриці з гарантованою цільовою аудиторією, отримавши при цьому анонс на головній сторінці у вигляді бонусу. Анонс транслюється 1 тиждень на головній сторінці сайту, анонс у відповідному тематиці розділі, а також вихід у спільній розсилці по базі передплатників.
 
Також Ви можете замовити написання рекламної статті.

 

   3. БРЕНДИНГ

Брендінг сайту має на увазі оформлення фонової підкладки сайту елементами корпоративної ідентифікації замовника. Брендування є одним із найефективніших видів реклами, оскільки незалежно від місця перебування на сайті відвідувачі гарантовано побачать рекламу. Оригінальне оформлення макета привертає увагу Ваших потенційних клієнтів, а активне посилання наводить їх до Вас!
 
Вартість розміщення розраховується індивідуально на запит.

EUPHORIA MEDIA

 

Директор з реклами і маркетингу
Інтернет-видання Euphoria Media
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Источник: http://glianec.com.ua

 

Інші рекламні пропозиції компанії Euphoria Media:

 - Жіночий журнал GLIANEC
 - Модний журнал FASHIONABLE
 - Чоловічий журнал GENTLY
   Наша кнопка:
Журнал женского здоровья LadyHealth


<a href="http://ladyhealth.com.ua/" target=_blank><img src="http://ladyhealth.com.ua/images/ladyhealth_btn.gif" alt="Журнал жіночого здоров'я LadyHealth" title ="LadyHealth - жіночий журнал про здоров'я!" border=0 width=88 height=31></a>