Друк
Політика конфіденційності та правила користування сайтом LadyHealth.com.ua
 
Мета правил – визначити межі, дотримання яких необхідне для використання сайту, форуму, блогів, коментарів та ін. інтерактивних ресурсів сайту ladyhealth.com.ua. Правила сформульовані з урахуванням чинного законодавства України.
 
 
Загальні положення:
 
     * Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому та залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.
     * Відвідування сайту (окриття сайту), розміщення будь-якого повідомлення на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами та необхідністю їх дотримання.
     * Незнання правил не звільняє від необхідності їх виконання.
     * Користувач розміщує свої Матеріали на Сайті, а також передає Адміністрації право надання широкого доступу до Матеріалів у межах даного ресурсу без виплати будь-якої винагороди. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право розміщувати на сторінках, що містять Матеріали Користувача, рекламні банери та оголошення, модифікувати Матеріали для розміщення реклами.
     * Використання матеріалів Сайту можливе лише з письмового дозволу редакції.
 
Користування ресурсом:
 
     * Використання деяких інтерактивних ресурсів сайту можливе виключно для тих Користувачів, які зареєструються під унікальним ніком із зазначенням своєї діючої адреси електронної пошти.
     * Адміністрація зобов'язується використовувати адреси електронної пошти зареєстрованих користувачів сайту виключно для розсилки повідомлень із сайту, у тому числі повідомлень адміністративного, інформаційного та рекламного характеру.
     * До тих пір, поки не встановлено інше, всі особисті майнові та немайнові права на Матеріал належать Користувачеві, який їх розмістив. Користувача попереджено про встановлену чинним законодавством України відповідальність за неправомірне використання та розміщення чужих творів. У разі якщо буде встановлено, що Користувач, який розмістив Матеріали, не є їх правовласником, ці Матеріали будуть вилучені з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника протягом трьох днів з моменту отримання письмового повідомлення (вимоги) поштою (не електронною).
 
Інтерактивні ресурси сайту:
 
     * Інтерактивні ресурси сайту призначені для обміну думками щодо тематики, заданої в темі ресурсу.
     * Учасники інтерактивних ресурсів сайту можуть створювати власні текстові повідомлення, а також коментувати та вести обмін думками за тематикою повідомлення опублікованого іншими користувачами, дотримуюсь цих правил та законодавства України.
     * Повідомлення, які не стосуються обговорюваної тематики, можуть модеруватися.
 
На сайті заборонено:
 
     * Заклики до насильницької зміни або повалення конституційного ладу або захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних кордонів чи державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель чи споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або розв'язання військового конфлікту.
     * Прямі та непрямі образи будь-кого, зокрема, політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі щодо національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.
     * Нецензурні висловлювання, висловлювання порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.
     * Будь-яка образлива поведінка стосовно авторів статей та всіх учасників ресурсу.
     * Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.
     * Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження та не стосуються тематики ресурсу, якщо на таку рекламу чи повідомлення не отримано спеціального дозволу від Адміністрації сайту.
     * Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.
     * Видача себе за іншу людину чи представника організації та/або спільноти без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників та власників ladyhealth.com.ua, а також введення в оману щодо властивостей та характеристик будь-яких суб'єктів чи об'єктів.
     * Розміщення матеріалів, які Користувач не має права робити доступним за законом або згідно з будь-якими контрактними відносинами, а також матеріалів, які порушують права на будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності та/або авторські та суміжні з ним права третьої сторони.

 

     * Розміщення не дозволеної спеціальним чином рекламної інформації, спаму, схем "пірамід", "листів щастя"; матеріалів, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного обладнання або програм для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернеті.
     * Нарочне чи випадкове порушення будь-яких застосовних місцевих, державних чи міжнародних законів.
 
Модеpування:
 
     * Інтерактивні ресурси (коментарі, форуми, блоги і т.д.) є постмодерованими, тобто модератор читає повідомлення після їх розміщення на ресурсі.
     * Якщо модератор, прочитавши повідомлення, вважає, що він порушує правила ресурсу, він має право видалити його.
     * Кожен користувач також може поскаржитися на коментар. При наборі певної кількості скарг коментар буде прихований для подальшого перегляду модератором.
 
 
Додаткові платні послуги:
 
     * Додаткові платні послуги надаються на умовах надання рекламних послуг.
 
 
Підсумкові положення:
 
     * Адміністрація залишає за собою право вносити зміни до цих правил. У цьому випадку на сайті буде оприлюднено відповідне повідомлення про зміни.
     * Адміністрація сайту може позбавити права користування сайтом учасника, який систематично порушує ці правила.
     * Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувачів сайту.
     * Адміністрація Сайту не несе відповідальності за правдивість, точність та достовірність астрологічних прогнозів, гороскопів та іншої подібної інформації, розміщеної на Сайті, а також за достовірність прогнозів, які астрологи сайту надають користувачам.
     * Адміністрація завжди готова взяти до уваги побажання та пропозиції будь-якого учасника сайту щодо роботи ресурсу.
     * Відповідальність за повідомлення на сайті несе учасник, який їх розмістив.
     * Адміністрація намагається забезпечувати безперебійну роботу Сайту, однак не несе відповідальності за повну або часткову втрату Матеріалів, які розміщує Користувач, а також за недостатню якість або швидкість надання послуги.
     * Користувач погоджується з тим, що він несе повну відповідальність щодо матеріалів, розміщених ним на Сайті. Адміністрація не несе відповідальності за зміст Матеріалів та за відповідність їх вимогам законодавства, за порушення авторських прав, несанкціоноване використання знаків для товарів та послуг (торгових марок), найменувань фірм та їх логотипів, а також за можливі порушення прав третіх осіб у зв'язку з розміщенням Матеріалів на сайті. У разі надходження претензій від третіх осіб, пов'язаних із розміщенням Матеріалів, Користувач самостійно та за свій рахунок врегулює зазначені претензії.
     * Угода є юридично зобов'язуючим договором між Користувачем та Адміністрацією та регламентує умови надання Користувачем Матеріалів для розміщення на Сайті. Адміністрація зобов'язується повідомити Користувача про претензії 3 осіб на розміщені Користувачем Матеріали. Користувач зобов'язується або надати Адміністрації права на публікацію Матеріалу або видалити Матеріал.
     * Усі можливі суперечки щодо Угоди вирішуються відповідно до норм українського права.
     * Користувач, який вважає, що його права та інтереси порушені через дії Адміністрації або третіх осіб у зв'язку з розміщенням на Сайті будь-якого Матеріалу, надсилає претензію до служби підтримки. Матеріал буде негайно вилучено з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника.
     * Угода користувача може бути змінена Адміністрацією в односторонньому порядку. З моменту опублікування Зміненого варіанта Угоди на сайті ladyhealth.com.ua. Користувач вважається повідомленим про умови Угоди, що змінилися.