Здоров'я
Як перемогти весняний авітаміноз - поради лікарів Четвер, 21 березня 2024

дієта

З приходом весни багато з нас починають відчувати втому, апатію та загальний розлад. Це явище, відоме як весняний авітаміноз, є досить поширеним, особливо після тривалої та малопродуктивної зими. Проте, хоча весняний авітаміноз може бути важким випробуванням для організму, існують кілька способів, які допоможуть вам подолати цей стан та повернутися до активного та енергійного життя.


( 1 Голос )
 
Новини медицини
Весняне загострення: Лікарі розповіли про причини та способи боротьби Середа, 06 березня 2024

алергія

Зі сходженням весняного сонця та розцвітанням природи багато з нас переживають відчуття свіжості та нового початку. Проте для деяких людей весняний період може виявитися не таким легким, адже саме в цей час може наступити весняне загострення.


( 1 Голос )
 
Здоров'я
Неправильне вживання кави призводить до втрати кальцію - лікарі Середа, 28 лютого 2024

кава, кальцій

Кава - напій, який став неодмінною частиною повсякденного життя для багатьох людей. Її аромат та підбадьорюючі властивості додають енергії та задоволення, проте важливо розглядати вплив кави на наше здоров'я, зокрема на втрату кальцію в організмі.


( 1 Голос )
 
Здоров'я
Як приймати Набуметон? Вівторок, 27 лютого 2024

Набуметон - це препарат з групи найменших утворень, який часто призначають для полегшення болю та запалення в різних умовах, таких як артрит, ревматизм, м'язові розтягнення та інші. Цей препарат має свої особливості щодо дозування, режиму прийому та можливих побічних ефектів.


( 1 Голос )
 
Здоров'я
Небезпечна схожість симптомів: як відрізнити панкреатит від інфаркту Понеділок, 19 лютого 2024

біль у грудях

Серце та підшлункова залоза – це дві важливі складові нашого здоров'я, але інфаркт міокарда та панкреатит можуть мати схожі симптоми, що може призвести до непорозумінь та затримок у наданні допомоги. В цій статті ми звернемося до думок кваліфікованих лікарів, які дадуть поради щодо відрізнення симптомів цих двох станів.


( 1 Голос )
 
Новини медицини
Денна сонливість та втома: що робити? П'ятниця, 09 лютого 2024

сон

Денна сонливість може стати проблемою, яка впливає на якість життя та продуктивність. Іноді це може бути сигналом певних проблем зі здоров'ям, які важливо визначити та вирішити. У цій статті ми розглянемо можливі причини сонливості вдень, а також запропонуємо поради від лікарів щодо того, як зберегти енергію та боротися з цим явищем.


( 1 Голос )
 
Здоров'я
Продукти, які можуть зашкодити слизовій шлунка: поради лікарів Вівторок, 06 лютого 2024

шлунок

Здоров'я шлунка – один з ключових аспектів нашого благополуччя. Слизова оболонка шлунка відіграє важливу роль у забезпеченні нормального функціонування травлення та захисту від різноманітних шкідливих впливів. Проте, деякі продукти можуть викликати дратування та зашкодити цій чутливій оболонці.


( 1 Голос )
 
Здоров'я
Небезпека судинних зірочок на ногах: міфи і реальність Вівторок, 30 січня 2024

судинні зірочки

Судинні зірочки на ногах, або, науково кажучи, телеангієктазії, стають проблемою для багатьох людей, особливо для жінок. Часто це явище сприймається як косметична проблема, але чи може воно бути знаком серйозних проблем в організмі? Давайте розглянемо це питання з точки зору фахівців-флебологів.


( 1 Голос )
 
Новини медицини
Вітамін D: Ключ до здоров'я чоловіків П'ятниця, 26 січня 2024

вітамін D

Чоловіче здоров'я – це складна система, яка вимагає уваги та дбайливого ставлення. Один із ключових елементів цього пазлу – вітамін D. Цей вітамін відіграє важливу роль у підтримці фізичного та психічного здоров'я, а його важливість важко переоцінити.


( 1 Голос )
 
Здоров'я
Чи потрібен цукор головному мозку? Відповіді лікарів П'ятниця, 26 січня 2024

мозок

Здоров'я нашого мозку визначається багатьма чинниками, і одним із найважливіших елементів, які впливають на його ефективність, є правильне забезпечення енергією. Головний мозок, що складається з великої кількості нейронів, потребує стабільного джерела енергії для підтримання своєї функціональної активності.


( 1 Голос )
 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>