Дієти
Лікарі назвали крупи, які можуть нашкодити здоров'ю П'ятниця, 02 лютого 2024

крупа

Сучасний ритм життя заставляє нас звертати увагу на наш раціон, особливо на вибір продуктів, які ми споживаємо. Одним із ключових компонентів збалансованого харчування є крупи, але не всі вони є однаково корисними. Деякі крупи можуть приховувати пастки для вашого здоров'я.


( 1 Голос )
 
Дієти
Основні правила вживання білкових продуктів - поради лікарів П'ятниця, 08 грудня 2023

білки

В сучасному світі все більше людей звертають увагу на своє здоров'я та активний спосіб життя. Одним із ключових елементів збалансованого харчування є правильне вживання білків. Білки відіграють невід'ємну роль у будівництві клітин, регуляції обміну речовин та підтримці імунітету.


( 1 Голос )
 
Дієти
Правильне харчування: Антиоксиданти, як засіб для боротьби зі старінням Четвер, 30 листопада 2023

антиоксиданти

За останні роки дедалі більше людей починає звертати увагу на своє здоров'я та вибір продуктів, які сприяють збереженню молодості та підтримці організму. Однією з ключових складових є антиоксиданти – речовини, які захищають клітини від шкідливих впливів вільних радикалів.


( 1 Голос )
 
Дієти
Названі горіхи, які допоможуть контролювати діабет 2-го типу Четвер, 27 квітня 2023

горіхи

Горіхи - це не тільки смачна закуска, але й корисний продукт для людей, які страждають на діабет другого типу. Дослідження показують, що горіхи можуть допомогти контролювати рівень цукру в крові та знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань, що є одним із побічних ефектів цієї хвороби.


( 1 Голос )
 
Дієти
5 швидких та здорових варіантів сніданку Середа, 26 квітня 2023

вівсянка

Сніданок - найважливіший прийом їжі в день, який допомагає забезпечити організм необхідними ресурсами для роботи на весь день. Тому ми зібрали для вас п'ять здорових варіантів сніданку, які допоможуть вам зберегти енергію та покращити здоров'я.


( 1 Голос )
 
Дієти
Болгарський перець - користь для людей похилого віку з гіпертонією П'ятниця, 21 квітня 2023

болгарський перець

Гіпертонія, також відома як артеріальна гіпертензія, є хронічним захворюванням, яке відбувається, коли артерії мають підвищений тиск крові. Це становить серйозну загрозу здоров'ю, особливо для людей похилого віку, які мають більше шансів стати хворими на гіпертонію через зношування артерій.


( 1 Голос )
 
Дієти
Топ-6 звичок у харчуванні, що допоможуть зберегти молодість після 40 Вівторок, 18 квітня 2023

молодість

Після 40 років жінки частіше починають звертати увагу на своє здоров'я та молодість. Харчові звички грають важливу роль у підтримці здорового стану тіла та збереженні молодого вигляду.


( 1 Голос )
 
Дієти
Названо фрукт, що допоможе захиститись серцево-судинну систему Вівторок, 20 вересня 2022
інжир
 
Вживання інжиру, багатого на різні вітаміни та мікроелементи, пов'язане з профілактикою серцево-судинних порушень.
 
Дієти
Названо фрукт, який захищає від діабету та раку П'ятниця, 05 серпня 2022
груша
 
З вживанням груш пов'язаний ряд ефектів, що покращують здоров'я, включаючи підтримку здорової ваги і запобігання діабету 2 типу – про це розповіла у своїй публікації відомий закордонний дієтолог Джулі Аптон.
 
Дієти
Прерывистое голодание снижает риск болезней сердца Четвер, 09 червня 2022

 похудениие

Согласно новому исследованию пожилые люди, пережившие рак молочной железы, с кардиометаболическими факторами риска, которые ограничивали прием пищи до восьми часов в будний день с последующим 16-часовым голоданием, снизили риск сердечно-сосудистых заболеваний (ССЗ) через несколько недель.


( 1 Голос )
 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>