Косметологія
Ревіталізація: Лікарі розповіли, як відновити шкіру після зими Четвер, 18 січня 2024

шкіра обличчя

Зимовий період незабаром завершиться, і з ним прийде час надати нашій шкірі заслужений догляд та відновлення після впливу холоду, вітру та сухого повітря. Лікарі-дерматологи надають цінні поради щодо ревіталізації шкіри та забезпечення її здоров'я.


( 1 Голос )
 
Косметологія
Догляд за чоловічою шкірою влітку - поради косметологів Субота, 08 липня 2023

крем

Спекотне літо - ідеальний час для розкриття свого найкращого стану шкіри, і це стосується не тільки жінок, але й чоловіків. Навесні і літом, коли сонячні промені стають інтенсивнішими, шкіра потребує особливого догляду та захисту. Однак, чи знаєте ви, що догляд за шкірою не є виключно жіночою територією?


( 1 Голос )
 
Косметологія
Як захистити волосся: рейтинг літніх засобів Субота, 24 червня 2023

волосся

З настанням літньої пори, наше волосся потребує особливого догляду та захисту. Сонячні промені, висока вологість повітря та вплив морської води можуть спричинити пошкодження та сухість волосся.


( 1 Голос )
 
Косметологія
Захист шкіри від пігментних плям: поради лікарів-косметологів Неділя, 11 червня 2023

пігментні плями

Як відомо, шкіра є найбільшим органом нашого тіла, і вона потребує особливого догляду для збереження своєї краси та здоров'я. Однією з найпоширеніших проблем, з якими зіштовхуються жінки, є пігментні плями. Ці забарвлення шкіри можуть виникати з різних причин, включаючи сонячне випромінювання, гормональні зміни та старіння.


( 1 Голос )
 
Косметологія
Краса та молодість шкіри рук: 12 порад косметологів Субота, 03 червня 2023

шкіра рук

Збереження молодості шкіри є важливою та актуальною темою для багатьох жінок. Коли ми думаємо про шкіру тіла, руки є одним з найбільш видимих ділянок, які піддаються старінню. Вони піддаються дії шкідливих зовнішніх факторів, таких як сонце, холод, впливи побутових речовин, що можуть спричинити втрату вологи, появу зморшок та пігментації.


( 1 Голос )
 
Косметологія
Захист для шкіри у літній період: креми з SPF Неділя, 28 травня 2023

креми з SPF

Літній період завжди асоціюється зі сонцем, відпочинком на пляжі та безтурботними днями на відкритому повітрі. Але, якщо ми говоримо про догляд за шкірою, зв'язаний зі сонцезахисними кремами з SPF, це стає особливо важливим аспектом нашого здоров'я. Тому сьогодні ми хотіли б поділитися інформацією від лікарів про креми з SPF для догляду за шкірою в літній період.


( 1 Голос )
 
Косметологія
Растяжки - эксперты рассказали стоит ли с ними бороться Вівторок, 05 квітня 2022

растяжки

Растяжки могут появляться по ряду причин. Это колебания веса, беременность, генетика, физические упражнений. По данным Sohag Medical Journal, растяжки, называемые в медицинском сообществе стриями, могут затрагивать до 90 процентов людей.


( 1 Голос )
 
Косметологія
Основные методы пересадки волос для мужчин П'ятниця, 25 березня 2022
пересадка волос для мужчин
 
Пересадка волос является довольно популярной процедурой среди мужчин после 30 лет. Облысение — это распространенная проблема, а трансплантация волос является наиболее эффективным и простым способом решения данной проблемы.

( 1 Голос )
 
Косметологія
Косметология: современные методики омоложения кожи Вівторок, 13 квітня 2021

омоложение кожи

Очень многие современные женщины готовы на серьезные жертвы, лишь бы выглядеть как можно моложе и привлекательнее. К счастью, современная косметология предлагает очень много безопасных и эффективных методов возвращения и сохранения молодости и красоты даже без пластической хирургии.


( 1 Голос )
 
Косметологія
Какой лазер лучше? Обзор лазеров для эпиляции Вівторок, 13 квітня 2021

диодная эпиляция

Сегодня на рынке представлено множество косметологических аппаратов, и все они решают множество разнообразных задач. В этой статье мы остановимся на косметологических аппаратах для эпиляции или удаления волос и рассмотрим преимущества и недостатки каждого из них.


( 1 Голос )
 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>