Про журнал

Друк E-mail

LadyHealth.com.ua – жіночий журнал про здоровий спосіб життя.

 
Жінка традиційно є хранителькою домашнього вогнища. Забезпечуючи сімейний добробут та затишок, представницям прекрасної статі також доводиться піклуватися про власне здоров'я, а також здоров'я чоловіка, дітей та родичів. Ми створили журнал LH щоб допомогти жінкам порадами та систематизованою інформацією про здоровий спосіб життя, дієти, сучасні засоби догляду, захворювання та новітні способи їх лікування.
 
Жіночий журнал ЛедіХелс публікує інформацію провідних фахівців у галузі здоров'я. Про новини медицини, здоровий спосіб життя, сучасні методи контрацепції та гінекологічні захворювання, жіночу гігієну розповість розділ «Жіноче здоров'я».
 
У розділі «Краса» наші читачки знайдуть корисні рекомендації щодо догляду за обличчям та тілом, модного макіяжу, новини пластичної хірургії та косметології, а також інформацію про модні тенденції сезону, стиль та шопінг.
 
«Фігура» порадить корисні для здоров'я вправи для талії, розповість про види спорту для жінок, а також розкриє секрети здорового харчування та різні дієти для гарного самопочуття та схуднення.
 
Такий важливий період у житті кожної жінки, як вагітність розкриє нашим читачам однойменний розділ «Вагітність» у рубриках: підготовка до вагітності, вагітність та пологи. Турботі про дитину з перших місяців її життя присвячений розділ «Діти», в якому можна детально ознайомитися з порадами щодо догляду за дитиною, дізнатися про дитячі захворювання та їх лікування, а також дитяче харчування.
 
Смачні кулінарні поради для домогосподарок пропонує розділ «Рецепти», в якому можна знайти корисні рецепти для приготування салатів, перших і других страв, десертів, різних напоїв і коктейлів.
 
Популярно про знаменності, а також дозвілля, розваги та домашній затишок читайте у статтях розділу «Суспільство». Все, що пов'язано з стосунками між чоловіком і жінкою, сексом, психологією статей та шлюбом шукайте в розділі «Стосунки».
 
Публікації про нові ліки, медичні технології, а також каталог медичних та оздоровчих центрів, салонів краси містить «Довідник здоров'я».
 
Розділ «Медсловник» допоможе читачкам розібратися зі складними медичними термінами та назвами хвороб. Для тих, хто хоче читати журнал та бути в курсі останніх медичних подій, методів профілактики та лікування, пропонуємо оформити передплату на розсилку.
 
 
 
Ми – за активний та здоровий спосіб життя!
 
Команда LadyHealth.com.ua
 
 
 
Пам'ятайте! Статті журналу можуть бути орієнтиром і довідковим матеріалом, але ми аж ніяк не вітаємо будь-яке самолікування. У разі виникнення підозр на захворювання обов'язково звертайтесь до лікаря!
 
 
 
 Умови використання матеріалів
 
Будь-яке використання матеріалів сайту, у тому числі передрук у ЗМІ, можливе лише з письмового дозволу редакції.
 
Виключно після отримання письмового дозволу матеріали передруковуються з обов'язковим відкритим для індексування гіперпосиланням Жіночий журнал LadyHealth.com.ua та згадкою автора.
 
 
 
 Розміщення реклами
 
Ми вітаємо всі пропозиції щодо співпраці. Ознайомитись з варіантами розміщення реклами та актуальними пропозиціями можна у розділі "Реклама на сайті" або надіславши запит на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
 
 

 
  Наша кнопка:
 

Журнал женского здоровья LadyHealth

<a href="http://ladyhealth.com.ua/" target=_blank><img src="http://ladyhealth.com.ua/images/ladyhealth_btn.gif" alt="Журнал жіночого здоров'я LadyHealth" title="LadyHealth - жіночий журнал про здоров'я!" border=0 width=88 height=31></a>