Новини медицини
Втомлені після сну? Лікарі назвали причини П'ятниця, 01 грудня 2023

сон

Впевнені, що достатньо спите, але всеодно відчуваєте втому? Не поспішайте вважати це звичайним явищем. Іноді втома може перетворитися на невиправну проблему, і навіть після повноцінного сну вона не відступає. Давайте розглянемо кілька можливих причин, які можуть бути прихованими причинами цього неприємного стану.


( 0 Голосів )
 
Новини медицини
Хронічний стрес та депресія можуть викликати деменцію - лікарі Вівторок, 10 жовтня 2023

деменція

Сучасний ритм життя, вимоги суспільства та навантаження на жінок можуть призвести до низки психологічних проблем, включаючи хронічний стрес і депресію. Ці стани можуть суттєво впливати на наше фізичне та психічне здоров'я. Дослідження показують, що хронічний стрес та депресія можуть бути пов'язані з ризиком розвитку деменції, особливо серед жінок.


( 1 Голос )
 
Новини медицини
Здуття живота: чому це трапляється і як його уникнути Неділя, 17 вересня 2023

здуття живота

Однією з найпоширеніших проблем, які можуть нас турбувати у повсякденні є відчуття здуття живота. Цей дискомфорт може бути не тільки неприємним, але і вказівкою на можливі серйозні проблеми зі здоров'ям. У цій статті ми розглянемо найчастіші причини здуття живота та поради від лікарів щодо його уникнення.


( 1 Голос )
 
Новини медицини
Як нормалізувати тиск в жарку погоду: поради лікарів Вівторок, 13 червня 2023

тиск

Жарка погода може бути викликом для нашого організму, особливо для тих, хто страждає від високого або низького кров'яного тиску. Підвищений атмосферний тиск, висока вологість повітря та зміни температури можуть вплинути на серцево-судинну систему і погіршити симптоми гіпертонії або гіпотонії.


( 1 Голос )
 
Новини медицини
Головні ознаки підвищеного холестерину: як розпізнати і як попередити Понеділок, 05 червня 2023

холестерин

Високий рівень холестерину є однією з найпоширеніших проблем здоров'я серця і судин. Підвищений рівень холестерину може стати причиною серйозних ускладнень, таких як серцеві напади і інсульт. Часто люди не свідомі свого стану до тих пір, поки не виникають серйозні проблеми. Тому важливо знати головні ознаки підвищеного рівня холестерину і приділяти увагу профілактиці для збереження здоров'я серця.


( 1 Голос )
 
Новини медицини
Чи є у вас артрит: лікарі назвали 7 ознак Вівторок, 30 травня 2023

артрит

Артрит є одним з найпоширеніших захворювань суглобів, яке може суттєво вплинути на якість життя. Він поширений серед жінок, особливо після 40 років. Зрозуміння ознак і симптомів артриту допомагає вчасно виявити хворобу і отримати належне лікування.


( 1 Голос )
 
Новини медицини
Хвороба Лайма: як розпізнати симптоми після укусу кліща Середа, 24 травня 2023

хвороба Лайма

Укус кліща може бути дещо більшим, ніж просто неприємною проблемою під час прогулянки на природі. Деякі кліщі несуть за собою хворобу Лайма, ідентифікація якої є надзвичайно важливою для забезпечення своєчасного лікування та запобігання ускладнень. У цій статті ми розглянемо основні симптоми хвороби Лайма та подамо рекомендації лікарів щодо негайної дії після укусу кліща.


( 1 Голос )
 
Новини медицини
Використання смартфонів може призвести до розвитку гіпертонії - дослідження Понеділок, 15 травня 2023

смартфон

У нашому сучасному світі смартфони стали невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Ми використовуємо їх для спілкування, отримання інформації, розваг та багатьох інших потреб. Однак, останнім часом все більше лікарів почали проявляти занепокоєння щодо можливих негативних наслідків використання смартфонів на наше здоров'я.


( 1 Голос )
 
Новини медицини
Раптова зупинка серця: лікарі знайшли причину в рівні кальцію Понеділок, 24 квітня 2023
серце
 
Згідно з новими даними медиків, раптова зупинка серця частіше виникає у людей з низьким рівнем кальцію в крові.
 
Новини медицини
Ефективність колоноскопії для виявлення раку перебільшена - лікарі Четвер, 13 жовтня 2022
лікар
 
Вчені з Університету Осло дійшли висновку про те, що колоноскопія не запобігає раку товстої кишки в тій мірі, як це здавалося раніше. Отже, людству потрібно шукати якісь інші способи профілактики небезпечного розладу.
 

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>