Суспільство

Дослідники виявили, що робить людей щасливими

Четвер, 29 вересня 2022 Друк E-mail
телевізор
 
Британські соціологи склали рейтинг тих занять, які роблять людей щасливими. Виявилося, що заняття коханням посідають у ньому лише восьме місце.
 
Для багатьох із нас секс пов'язаний із сильним задоволенням, і навіть існує теорія про те, що багато людей майже всі свої вчинки на підсвідомому рівні роблять через ті чи інші сексуальні бажання. Однак нове дослідження, проведене однією мережею стоматологічних клінік Великобританії, показало, що в рейтингу занять, які роблять людей щасливими, секс займає лише восьмий рядок. І від нього максимальний рівень щастя зазнає лише 22% учасників опитування. На першому місці з результатом 40% розташувався перегляд телевізора.
 
Як не дивно, на другому рядку - відвідування популярних у Великій Британії пабів з 34%, а на третій розташувався звичайний сон. Він робить максимальне щасливим 28% учасників опитування. Також до цього списку увійшли фізичні навантаження, в результаті яких в організмі виробляються гормони щастя ендорфіни, та сніданки разом із сім'єю.
 
У дослідженні взяли участь 2000 чоловік, але лише половина з них вважають себе щасливими. Найщасливішим днем ​​тижня названо суботу. Також опитування виявило і улюблені британські телешоу, до яких увійшли популярні і в Україні "Танці з зірками".
 

( 1 Голос )