Здоров'я

Названі ключові способі зниження ймовірності серцевого нападу

Середа, 24 серпня 2022 Друк E-mail
серцевий напад
 
Серцеві напади – одна з найсерйозніших причин смерті у світі. Вони раптові та надзвичайно небезпечні навіть для тих, хто вижив, оскільки можуть призвести до довічних проблем.
 
Здорове харчування та підвищена активність – найвідоміші способи тримати своє здоров'я під контролем, але є низка інших речей, за якими слід уважно стежити, щоб знизити ризик серцевого нападу.
 
Кинути палити
 
Куріння є основним фактором ризику серцевого нападу, а також інших незліченних смертельних проблем, таких як рак та хвороби серця. Цигарки містять смоли та виділяють чадний газ, який ушкоджує легені та збільшує ризик серцевих та легеневих захворювань.
 
Моніторинг артеріального тиску
 
Постійний контроль, особливо із віком. Високий тиск, також відомий як гіпертонія, значно збільшує шанси на серцевий напад і є серйозним «дзвіночком». Близько 50 відсотків серцевих нападів пов'язані із високим тиском.
 
Це означає, що серцю доводиться надто напружено працювати, щоб перекачувати кров по всьому тілу, оскільки артерії втрачають свою еластичність і стають жорсткими, вузькими і зрештою закупорюються жировими бляшками.
 
У більшості людей високий тиск розвивається через неправильне харчування та малорухливість.
 
Слідкуйте за рівнем холестерину
 
Високий рівень холестерину може призвести до закупорки артерій, що є однією з основних причин серцевого нападу. Схильність до цього стану може передаватися у спадок, але часто є результатом нездорового способу життя
 
Тримайте тригліцериди на низькому рівні
 
Тригліцериди часто помилково вважають холестерином, але це не зовсім так. Коли ви їсте, організм перетворює будь-які калорії, які йому не потрібно використовувати відразу, на тригліцериди. Вони зберігаються в жирових клітинах для подальшого використання, вивільняючись для отримання енергії між їдою.
 
Високий рівень тригліцеридів може сприяти затвердінню артерій та потовщенню їх стінок, що збільшує ризик серцевого нападу або інсульту та розвитку серцевих захворювань.
 
Контролюйте рівень цукру в крові
 
Підвищений цукор крові дуже небезпечний. Він «роз'їдає» всі органи, і найбільше страждають очі, нирки, нерви, серце. Люди з діабетом гинуть від інфарктів, інсультів, втрачають зір та ноги.
 
Знайте історію своєї сім'ї
 
Деякі люди більше за інших схильні до серцевого нападу, і в сімейній історії можна знайти попереджувальний знак. Якщо вашому батькові чи братові було менше 55 років, коли у них стався серцевий напад, або якщо ваша мати чи сестра перенесли серцевий напад віком до 65 років, то ви у групі ризику.
 

( 1 Голос )