Секс та стосунки

Fleshlight: іграшки для дорослих хлопців

Четвер, 05 січня 2023 Друк E-mail

Флешлайт

Деяким чоловікам час від часу набридає процес самозадоволення і вони шукають чогось, чим можна було б урізноманітнити відчуття. Американська компанія Fleshlight виготовляє іграшки для чоловічої мастурбації, які ефективно покращують якість сексуального життя. Асортимент бренду складає величезну кількість мастурбаторів різних кольорів і форм, тому кожний знайде для себе ідеальний варіант.

Іграшки Флешлайт виготовляються з м’якого і ніжного матеріалу — TPE, термопластичного еластомеру, що на дотик нагадує справжню людську шкіру. Класична модель Флешлайт має корпус у вигляді ліхтарика (https://lovespace.ua/uk/s/36/masturbatory-fleshlight), який став настільки впізнаваним у всьому світі, що будь-які штучні вагіни у схожому пластиковому корпусі часто називають «флешлайтами». Внутрішній рельєф створений для того, щоб нагадувати вам відчуття як під час реального проникнення — вагінального, анального або орального. Існують декілька типів реалістичних мастурбаторів Флешлайт: піхва, анус та ротик. Багато чоловіків починають з моделі «піхва», що імітує вагінальне проникнення. Модель «анус» має вужчий вхідний отвір і внутрішній діаметр для реалістичної імітації анального проникнення. Менш поширеною є модель «ротик» з вхідним отвором у вигляді ніжних губ, що нагадує оральні пестощі.

Деякі штучні вагіни створені спеціально для тренування витривалості для запобігання передчасної еякуляції, наприклад, мастурбатор Fleshlight Stamina Training Unit. Вхідний отвір виконаний у вигляді реалістичної вульви з клітором, а внутрішній рукав має вузький та інтенсивний рельєф. Найпопулярнішими секс-іграшками американського бренду є серія Fleshlight Girls: кожний мастурбатор виготовляється по зліпку статевих органів справжніх порноакторок — Riley Reid, Kendra Lust, Stoya, Madison Ivy та багатьох інших. Це дає можливість втілити у життя секс з улюбленою порноакторкою.

Якщо вам не дуже подобаються реалістичні іграшки для чоловічої мастурбації, зверніть увагу на модель Fleshlight Quickshot Vantage (https://lovespace.ua/uk/products/novinka-masturbator-fleshlight-quickshot-boost-f19907). Це наскрізний мастурбатор прозорого кольору, який можна використовувати як соло, так і під час орального сексу з партнеркою, адже головка статевого члена залишається відкритою до пестощів. Іграшку легко і зручно мити і зберігати у чистоті завдяки двом кришечкам, а компактний розмір дозволяє брати її куди завгодно. Чудовим подарунком стане набір Fleshlight Pink Lady Original Value Pack, до якого входить мастурбатор у вигляді піхви, лубрикант на водній основі, антибактеріальний спрей, відновлювальна пудра і кріплення для використання секс-іграшки в душі. Таким чином вам не треба збирати кожний товар окремо, ви маєте готовий комплект з усіма необхідними продуктами для комфортного сексуального досвіду.

Компанія Флешлайт також випускає супутні аксесуари до своїх іграшок, наприклад, нагрівач Fleshlight Sleeve Warmer, що дозволяє нагріти внутрішній рукав мастурбатора за кілька хвилин для максимально реалістичних відчуттів.

 


( 1 Голос )